fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

KONKURS: Wygraj zaproszenie na koncert Fabryki

materiały prasowe
21 kwietnia, czyli w przyszły czwartek w klubie Hybrydy wystąpi zespół Fabryka. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia.

Zespół Fabryka został założony w 2004 roku w Warszawie, z inicjatywy wokalisty Sylwestra Domańskiego. Łączy klasycznego rocka z brzmieniem elektronicznym i poezją. Odwołuje się do wartości kulturowych i patriotycznych. Tworzy muzykę zarówno do własnych słów, jak i do wierszy takich poetów jak: Wyspiański, Baczyński, Gajcy, Szczepański.

Przez kilka lat zespół skupiał się głównie na działalności koncertowej. Uczestniczył w dużych koncertach rockowych organizowanych na terenie całego kraju, w tym na imprezach okolicznościowych, m.in.: rocznica Powstania Warszawskiego, Powstania Styczniowego, rocznica wybuchu II Wojny Światowej.

Zespół wydał mini?płytę "Coś się stało", do tekstów bydgoskiego poety Piotra Kubiaka, poświęconych Polsce początku lat 80. oraz krążek „Rock fantastyczno?naukowy", nagrany w Izabelin Studio. W planach nowych materiał z muzyką do poezji Kolumbów - "Sierpień".

Lata 2013 i 2014 to m.in. udział w programie „Must Be The Music", Grechuta Festiwal w Krakowie, koncerty na kilku festynach wakacyjnych z lżejszym repertuarem oraz cykl występów z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego, Święta Niepodległości, oraz szereg niezależnych koncertów rockowych. Fabryka poprzez swój bogaty repertuar przyciąga publiczność składającą się zarówno z osób młodych, jak i tych starszych, dobrze pamiętających czasy II Wojny Światowej, stanu wojennego oraz trudnych początków III RP.

Zespół współpracował z muzykami z zespołów: Manaam, Maryli Rodowicz, Video, Proletaryat, Eweliny Flinty i Cate Likes Candy.

W skład zespołu wchodzą muzycy:

Sly Domański - śpiew,

Wojtek Ruciński- gitara basowa, chórki

Cezary Sztendel - gitary, chórki

Olek Musiałowski – instrumenty klawiszowe,

Krystian Kwaśny – perkusja.

Więcej informacji o zespole i najbliższym koncercie w klubie Hybrydy można znaleźć na stronie internetowej Fabryki.

 

KONKURS


Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na koncert zespołu Fabryka w klubie Hybrydy:


Koncert zespołu Fabryka, 21 kwietnia, godz. 19.30 (wejście od 18.30), klub Hybrydy - 2 podwójne zaproszenia - (esemes o treści ZW.01.Imię Nazwisko)


Aby je wygrać, wyślij w czwartek (14 kwietnia) esemes z danym kodem na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).


Wygrywa co drugi esemes z danym kodem wysłany na podany numer w godz. 08.30 - 09.30 w dniu 14 kwietnia, do momentu wyczerpania puli nagród (zaproszenie będzie można odebrać na miejscu w dniu wydarzenia, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).

Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA