fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Nowy singiel Eminema. Duet z Beyonce warty 550 mln dolarów

Creative Commons Attribution 2.0 Generic/DOD News Features
Eminem, weteran rapu, który debiutował w 1996 r. i sprzedał 170 mln albumów na świecie, wydał nowy singiel „Walk On Water” z Beyonce.

W Internecie pojawił się nowy utwór Eminema, w którym możemy usłyszeć występującą gościnnie Beyonce.

To duet gigantów show-biznesu. Majątek Eminema szacowany jest na 200 mln dolarów, zaś Beyonce – na 350 mln dolarów. Nagranie zapowiada nowy album Eminema „Revival”.

Nowy materiał jest pierwszym solowym projektem Eminema od płyty „The Marshall Mathers LP 2”, która ukazała się na rynku w listopadzie 2013 roku. Od tego czasu można było go sporadycznie usłyszeć jedynie w nagraniach innych artystów.

Poza tym artysta, który okrzyknął się „bogiem rapu”, zajął się życiem prywatnym oraz otwartą krytyką prezydenta Donalda Trumpa.

Eminem jest jedynym białym raperem, któremu udało się prześcignąć na listach przebojów swoich czarnych kumpli-rywali. Tym razem wraca jako weteran i legenda w swoich fachu.

Wiele się jednak zmieniło od lat, kiedy zasiadał stale na hip hopowym tronie. Na tle delikatnego podkładu wyrzuca z siebie żale i emocje związane z wielką sławą. Narzeka na zbyt wygórowane oczekiwania fanów wobec jego nowej muzyki. Beyonce śpiewa refleksyjny refren.


Eminem zawsze lubił docinać celebrytom. I na nowej płycie można się tego również spodziewać, w tym krytyki polityki Trumpa, narzekań na kondycję współczesnego hip hopu oraz zaczepek w skierowanych w stronę młodszych kolegów.

Brzmienie nowego singla nie wpisuje się zupełnie w nowe trendy rapu, lecz stylistyka całego albumu pozostaje zagadką. Nie wiadomo, czy nowa płyta będzie podobna do poprzednich czy weteran skorzysta z inspiracji nowej fali hip hopu?

Możliwe, że nową płytę będzie można usłyszeć już w piątek 17 listopada.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA