fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kraj

Posłanka PiS proponuje: Puszczać im TV Trwam, może się nawrócą

Fotorzepa, Robert Gardziński
Puszczanie audycji TV Trwam i Radia Maryja posłom protestującym na Sali Plenarnej Sejmu proponuje posłanka PiS Anna Kołakowska. - Dwa tygodnie oglądania i nawet kamień się nawróci - pisze.

Posłanka swój apel do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego zamieściła na profilu na Facebooku.

"A ja mam taki apel do Pana Marszałka (sejmu) żeby korzystając z okazji na sejmowej sali obrad puszczać Radio Maryja i TV Trwam- może się nawrócą. Skoro już tam siedzą dzień i noc to niech to siedzenie ma jakiś sens. Przez dwa tygodnie słuchania i ogladania to nawet kamień by się nawrócił :).
Moi koledzi posłowie , przekażcie ten apel Panu Marszałkowi :)" - napisała Anna (pisownia oryginalna - red.).

Posłowie opozycji od 16 grudnia przebywają rotacyjnie w Sali Plenarnej Sejmu w proteście przeciwko wykluczeniu z obrad posła Michała Szczerby z PO oraz głosowaniu nad ustawą budżetową w Sali Kolumnowej,do której przeniesiono obrady. Opozycja domaga się, by PiS udowodnił, że na sali było obecne kworum neizbędne do uchwalenia ustawy.

Anna Kołakowska jest również autorką apelu o "złapanie i ogolenie na łyso" posłanki PO Agnieszki Pomaskiej, która na sejmowej mównicy podarła projekt uchwały ws. obrony suwerenności Rzeczypospolitej i praw jej obywateli.

Posłowie PO skierowali wówczas do prokuratury doniesienie o możliwości popełnienia przez nią przestępstwa nawoływania do naruszenia nietykalności cielesnej. Prokuratura dziś sprawę umorzyła.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA