Gole z Hiszpania - Polska. Jak padały bramki? [WIDEO]

Hiszpania zremisowała z Polską 1:1 w meczu drugiej kolejki grupy E piłkarskich mistrzostw Europy. Jak padały bramki?

Aktualizacja: 19.06.2021 23:42 Publikacja: 19.06.2021 22:20

Karol Świderski i Robert Lewandowski

Gospodarze meczu w Sewilli wyszli na prowadzenie w 25. minucie, gdy po kilku krótkich podaniach piłka trafiła do Alvaro Moraty, a ten skierował ją do siatki. asystent sędziego początkowo wskazywał spalonego, ale ostatecznie, po wideoweryfikacji VAR, włoski sędzia Daniele Orsato uznał bramkę.

W końcówce pierwszej połowy doskonałej sytuacji nie wykorzystał Robert Lewandowski, dobijając strzał Karola Świderskiego.

W drugiej połowie polski snajper był już skuteczny i po asyście Karola Jóźwiaka, strzałem głową pokonał w 54. minucie Unaia Simona.

2 / 3
Wygrać i zapomnieć o nieudanych eliminacjach. Lewandowski gotów na baraże z Estonią
Robert Lewandowski przed barażami o Euro 2024: wierzę, że awansujemy