Są to: Klaudia Frątczak, Izabela Kowalczuk, Mateusz Dubek, Mikołaj Jasiak, Wiktor Stawiński i Stanisław Sołtysik.
- Tematyka tegorocznego konkursu dotyczy ważnych i jak się okazuje coraz bardziej aktualnych zagadnień dotyczących międzynarodowej sprzedaży towarów i arbitrażu, jak np. wpływu ogłoszenia upadłości na postępowania arbitrażowe, w tym prowadzone za granicą – powiedział adw. dr Rafał Morek z Hogan & Hartson. - Już teraz zapraszamy do Warszawy uczestników konkursu z innych polskich uczelni na turniej przygotowawczy, tzw. premoot, na początku marca przyszłego roku. Spodziewamy się, że weźmie w nim udział także kilka ekip z zagranicy.
Reprezentacja Uniwersytetu Warszawskiego weźmie również udział w jednym z zagranicznych "premoot'ów", najprawdopodobniej w Berlinie. Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie: [link=http://www.cisg.law.pace.edu/vis.html]www.cisg.law.pace.edu/vis.html[/link].
Hogan & Hartson jest sponsorem udziału reprezentacji UW w konkursie wiedeńskim, a także – wspólnie z Centrum Pozasądowego Rozwiązywania Sporówna Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego – odpowiada za jej merytoryczne przygotowanie.
"Rzeczpospolita" objęła patronat prasowy nad projektem.