Reklama

Nowi partnerzy zarządzający z Polski i Francji w zarządzie Rödl & Partner

Rödl & Partner dokonuje zmiany w gronie swoich partnerów zarządzających. Od 1 stycznia 2020 r. Renata Kabas-Komorniczak i Nicola Lohrey zostały członkami zarządu.

Publikacja: 10.01.2020 18:35

Nowi partnerzy zarządzający z Polski i Francji w zarządzie Rödl & Partner

Foto: AdobeStock

W składzie powiększonego zarządu Rödl & Partner znajdują się następujące osoby: prof. dr. Christian Rödl, prof. dr. Peter Bömelburg, dr. José Campos Nave, Renata Kabas-Komorniczak, Nicola Lohrey, Martin Wambach, dr. Hans Weggenmann. Wolfgang Kraus - partner zarządzający z końcem 2019 roku, po 37 latach pełnej sukcesów pracy dla Rödl & Partner przeszedł na emeryturę.

Renata Kabas-Komorniczak rozpoczęła pracę w Rödl & Partner we wrześniu 2004 r. Jest współodpowiedzialna za business process outsourcing w Polsce i pełni funkcję kierownika oddziałów w Warszawie oraz Gdańsku. Nicola Lohrey jest w Rödl & Partner od marca 2015 r. i kieruje działalnością we Francji. Bardzo się cieszymy, że na te ważne stanowiska mogliśmy powołać osoby z naszego grona. Obie Koleżanki rozumieją naszą kulturę działania i wcielają ją w życie we wzorowy sposób. W związku ze zmianami personalnymi, następują też zmiany w zakresie kompetencji globalnych. Nasza płaska hierarchia pozostaje utrzymana - wyjaśnia Christian Rödl, Prezes Zarządu Rödl & Partner.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Prawo karne
Nowe problemy znanego prawnika. Media: wstrząsające ustalenia śledczych
Prawo karne
Andrzej Duda podjął decyzję ws. ułaskawienia Roberta Bąkiewicza
Praca, Emerytury i renty
Opiekujesz się chorym rodzicem? Sprawdź, kiedy przysługuje zasiłek opiekuńczy
Nieruchomości
Można otrzymać dotację na nowy piec gazowy. To już ostatnia szansa
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Samorząd i administracja
Podwyżki w budżetówce wyższe niż chce rząd? Jest „historyczny kompromis”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama