La Liga: Real w trzy minity wygrał mecz z Valencią

Real Madryt przegrywał w wyjazdowym meczu 5. kolejki La Liga z Valencią 0:1 jeszcze w 86. minucie, ale ostatecznie wraca do Madrytu z trzema punktami.

Publikacja: 20.09.2021 07:28

Karim Benzema

Ekipie z Madrytu wystarczyły trzy minuty, aby odmienić wynik meczu - zauważa Onet. Dzięki zwycięstwu Real jest liderem hiszpańskiej ekstraklasy.

Starcie Realu z Valencią było pojedynkiem na czele La Liga - przed 5. kolejką Valencia zajmowała trzecie miejsce, Real był drugi.

Valencia na prowadzenie wyszła w 66. minucie - bramkarza Realu strzałem przy słupku pokonał wówczas Hugo Duro.

Real długo nie mógł znaleźć sposobu na gospodarzy. Dopiero w 86. minucie Karim Benzema zagrał do Viniciusa Juniora, a ten oddał strzał na bramkę, który - dzięki rykoszetowi od jednego z zawodników gospodarzy - zaskoczył golkipera.

W 89 minucie Vinicius Junior zrewanżował się Benzemie i dograł piłkę głową Francuzowi, a ten uderzeniem z bliska zapewnił Realowi zwycięstwo.