Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 10.09.2015 16:50 Publikacja: 10.09.2015 16:50
Foto: 123rf.com
Wnioski trzeba składać na odpowiednim formularzu, którego wzór został opublikowany na stronie www.arimr.gov.pl. Pomoc przyznawania jest w drodze decyzji administracyjnej kierownika biura powiatowego Agencji.
Stawka wsparcia wynosi 600 zł na 1 ha powierzchni owocującej w 2015 r. uprawy porzeczki czarnej.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
– Dwa projekty zostały wpisane do wykazu prac KPRM: „Aktywny rolnik” i dzierżawy gruntów – mówi Stefan Krajewski...
Wsparcie tylko dla aktywnych rolników, nie dla tych z Marszałkowskiej – zapowiada minister rolnictwa Stefan Kraj...
W Japonii we wtorek odnotowano najwyższą w historii temperaturę – 41,8°C. W związku z tym rząd zalecił mieszkańc...
Kakao robi się tak cenne, że przestępcy przemycają je z Wybrzeża Kości Słoniowej oraz Ghany — dwóch największych...
Rosyjska agresja na Ukrainę doprowadziła do nowego poważnego zagrożenia. Na polach południa kraju trwa inwazja s...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas