Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.09.2018 15:58 Publikacja: 17.09.2018 13:37
Sławomir Gadomski
Foto: tv.rp.pl
W programie #RZECZoPRAWIE Karoliny Kowalskiej wiceminister zdrowia Sławomir Gadomski mówił o tym, co jest największym problemem transplantologii.
- Największym wyzwaniem jest obecnie uświadomienie Polakom, że dawstwo narządów po śmierci jest czymś normalnym. Chcemy też zachęcić do dawstwa żywego, bo wskaźniki takiego dawstwa są bardzo niskie. Tylko 5 proc. nerek pochodzi o żyjących dawców. W Europie ten wskaźnik dochodzi do 30 proc., a w Szwajcarii nawet do 39 proc. - powiedział wiceminister.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Wrzucenie na profil firmy zdjęć pracownic na L4 ze złośliwym komentarzem może godzić w ich dobra osobiste. Lepie...
Nie sposób uznać, by po rozpadzie konkubinatu, związek został nierozliczony, bo jeden z partnerów zakładał, że m...
Jeśli inspektor pracy uzna, że przedsiębiorca jest pracownikiem, trzeba będzie skorygować wszystkie podatkowe i...
Za kilka dni Izba Pracy wyda ostatnią uchwałę „siódemkową”. Sąd Najwyższy umiera – mówi „Rz” sędzia Piotr Prusin...
Minister Waldemar Żurek odwołał prezesów i wiceprezesów sądów, pomimo negatywnej opinii kolegiów sądów - poinfor...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas