Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 22.11.2018 08:47 Publikacja: 22.11.2018 08:22
Foto: AFP
Wcześniej podobną decyzję ogłosił rząd Niemiec. Rząd w Berlinie wstrzymał wszelkie dostawy broni i amunicji do Arabii Saudyjskiej, a 18 obywatelom tego kraju zakazał wjazdu na teren Unii Europejskiej.
Nałożenie sankcji w związku z zabójstwem Jamala Khashoggiego w konsulacie Saudyjskim w Stambule zapowiedzieli także Francuzi.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Biały Dom poinformował, że do spotkania prezydenta Donalda Trumpa z Władimirem Putinem dojdzie w piątek w Anchor...
Dwa dni przed upływem 100 dni urzędowania kanclerza Friedricha Merza nowy sondaż wskazuje, że poparcie dla niemi...
Ukraińcy chcą zakończenia wojny, ale nie pokoju na warunkach Rosji. To musi być kompromis. Wołodymyr Zełenski ni...
Przerwanie działań bojowych w Ukrainie to dla Kremla rodzaj kryzysu. Społeczeństwo może zacząć się pytać o cenę...
Kolumbijski senator i kandydat na prezydenta Miguel Uribe, który dwa miesiące temu został postrzelony w głowę po...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas