Reklama

Od 2012 roku płatne eksperckie i unikatowe treści w „Rzeczpospolitej" w Internecie

Publikacja: 05.12.2011 12:30

Od 2012 roku płatne eksperckie i unikatowe treści w „Rzeczpospolitej" w Internecie

Foto: ROL

Od nowego roku wszystkie unikalne i eksperckie treści „Rzeczpospolitej" i „Parkietu" w Internecie będą dostępne odpłatnie.

Presspublica, idąc za przykładem największych, dochodowych wydawców na świecie, wprowadzi jednolity system opłat za ekskluzywne treści. Prenumeratorzy otrzymają dostęp do serwisów internetowych i programów w ramach swoich pakietów.

Zamów prenumeratę „Rzeczpospolitej" już dziś!

Z początkiem nowego roku we wszystkich, dotychczas darmowych, witrynach wprowadzone zostaną bramki do pobierania opłat za ekskluzywne treści zamieszczane w 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

parkiet.com

.

Dzięki opłatom możliwe będzie poszerzenie internetowej oferty dla stałych czytelników o nowe pakiety treści, rozbudowany serwis wideo, a także nowe odsłony specjalistycznych serwisów prawnych i ekonomicznych.

Dodatkowo pojawią się specjalne, ekskluzywne projekty przygotowywane z myślą o użytkownikach iPadów i innych urządzeń mobilnych.

Szczegóły: www.rp.pl/prenumerata i pod numerem infolinii 800 120 195

Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Jak osiągnąć sukces w sprzedaży online?
Kraj
Czy cmentarz w Otwocku kryje masowy grób żołnierzy AK? Sensacyjny post prezydenta miasta
Warszawa
Rekordowa transakcja w Warszawie. 26 mln zł za trzy apartamenty przy Anielewicza
Kraj
Znieważyli policjantów, a teraz ich przepraszają
Materiał Promocyjny
Presja dorastania i kryzys samooceny. Dlaczego nastolatki potrzebują realnego wsparcia
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama