Materiał promocyjny

„Nie boję się sztormów i burz, dzięki nim uczę się, jak żeglować moim statkiem”

Zacytowane słowa Louisy May Alcott w pełni odzwierciedlają potencjał i energię Martyny Guba. Myśląc o Martynie mamy przed oczami przede wszystkim odważną kobietę, która nie boi się zmian, która z energią i zaangażowaniem zamienia każde marzenie w cel, czerpiąc przy tym satysfakcję, ale też będąc dla innych źródłem inspiracji, motywacji i ogromnej siły.

Ambasadorka kobiecości, od wielu lat wspiera kobiety. Mecenas Honorowy projektu „Polki wolności mają głos przeciw depresji”, który – jak podkreśla w wielu wywiadach – jest dla niej jedną z ważniejszych inicjatyw, kampanii, w którą angażuje się całym sercem, wierząc w moc i siłę oraz w ogromny sukces tego projektu. Właścicielka holistycznej firmy ForChange i słynącej z nieszablonowych metod pracy firmy szkoleniowej Fabryka Warsztatów ®, twórczyni wielu ogólnopolskich projektów, m.in. Odcienie Kobiecości, Planeta dla Singli®, Męska Ruletka, AkademJA ZMIANY® czy AkademJA Liderów – programu rozwojowego skierowanego do przywódców.

Łączy podejście naukowe z perspektywą praktyka o bogatej wiedzy i doświadczeniu. Ma nietuzinkową osobowość. W swojej pracy wykorzystuje praktyczne doświadczenie, jakie zdobyła na drodze własnej kariery zawodowej, którą podąża od 2000 roku.

Przyczynia się do sukcesu innych

Ma talent do szybkiego „łączenia kropek” i strategicznego myślenia. Jest nie tylko utytułowanym trenerem rozwoju osobistego, ale też praktykiem biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem, co czyni ją oryginalną i skuteczną.

Świadectwem jej przedsiębiorczości jest firma ForChange, która w 2020 roku obchodziła swoje 20-lecie.

Świadectwem jej odwagi i kreatywności są liczne projekty, które powstają z pasji tworzenia i są dla innych triggerem do zmiany i rozwoju.

Świadectwem jej wiarygodności jest m.in. nominacja przez „Polska The Times” i tytuł Osobowość Roku 2019 w kategorii Biznes. Jej biografia jako wyraz uznania za istotne zasługi na rzecz społeczeństwa ukaże się w tegorocznej (grudzień 2022 r.) edycji Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej – Britishpedia – miejscu, gdzie prezentowane są sylwetki wybitnych osobistości.

Warsztaty, szkolenia czy wystąpienia publiczne Martyny poruszają serca, rozbudzają uśpione marzenia, rozwijają odwagę, co czyni Martynę charyzmatycznym prelegentem. Jej energia i entuzjazm, ale też wrodzony optymizm i odmienny sposób myślenia zostały docenione m.in. podczas takich wydarzeń jak Women Camp, Forum Kobiecości, Ogólnopolska Konferencja Klubu Przedsiębiorczości.

Znajduje miliony pomysłów na rozwój kariery, biznesu i potencjału

Na każde pytanie ma odpowiedź. Na każde wyzwanie – gotowe rozwiązanie. Nie rozumie słowa „niemożliwe”. Oferuje morze możliwości, porady i rady – z życia wzięte, a dokładnie z jej doświadczeń. Jak przekonuje, nawet w „ciemności” (kryzysie) zobaczy gwiazdy.

Pomaga znaleźć rozwiązanie nawet w trudnej czy beznadziejnej sytuacji. Towarzyszy klientom w odkrywaniu swojego potencjału i budowaniu niezależności na fundamentach wolności, pasji i satysfakcji. Inspiruje kobiety i mężczyzn do odwagi, do odnalezienia swojego powołania i życia według własnego scenariusza: po swojemu.

Łączy kropki, widzi to, czego nie widać, jest twórcą innowacyjnych projektów

Za wszystkimi pomysłami Martyny kryje się specjalistyczna wiedza, bogate doświadczenie i potęga wyobraźni, która nie ma ograniczeń. Ukoronowaniem jej pasji i potencjału jest „Bank pomysłów” – projekt, który dedykowany jest każdemu, kto potrzebuje inspiracji, motywacji czy energii do działania. Dla każdego, kto czuje, że chce od życia czegoś więcej i potrzebuje pomocy czy wsparcia, żeby wystartować…

„Bank pomysłów” to miejsce dla każdego, kto chce rozwinąć swój potencjał, poukładać chaos czy zrobić pierwszy krok… To miejsce, gdzie rozwija się odwagę i konfrontuje z lękiem, gdzie wątpliwości zamienia się na możliwości. Więcej o projekcie: www.bankpomyslow.com.

To nie tylko kobieta sukcesu, ale prawdziwa mentorka z misją inspirowania innych do zmian, a nawet prawdziwych przemian. Jest przykładem kobiety, która wszystko, w co się zaangażuje, zamienia w „złoto”, za każdym razem skutecznie przekonując do tego, że „potencjał jest większy niż problem”. ∑

Więcej o Martynie na www.martynaguba.com