red. red.

KCI, Pluralis i „Rzeczpospolita”. Magazyn „Forbes” o kulisach transakcji

„Kiedy w połowie grudnia 2021 r. rozpętała się burza wokół „lex TVN” i wieszczono śmierć wolności słowa w Polsce, w zaciszu gabinetów właśnie przesądzono o losach innego medium. Nie byle jakiego, bo najbardziej opiniotwórczego dziennika w kraju” – czytamy w najnowszym wydaniu magazynu „Forbes”.

Brzoska, Miłek, Pawiński, a także Hajdarowicz. Liderzy polskiego biznesu w 2021 r. według magazynu „Forbes”

„Wszyscy pokazali, że potrafią działać z rozmachem” – czytamy we wstępie do rankingu „Liderzy Biznesu 2021”. Na pierwszym miejscu znalazł się Rafał Brzoska, twórca InPostu. Grzegorz Hajdarowicz, główny inwestor i Przewodniczący Rady Nadzorczej Gremi Media SA zajął 17 pozycję w zestawieniu. Wyboru dokonało jury złożone z 16 bankierów inwestycyjnych i doradców biznesowych.

Kolejny grant MSD na walkę z rakiem dla organizacji z Polski

Aż 1/4 wszystkich zachorowań na nowotwory dotyczy mieszkańców Europy, którzy stanowią zaledwie 10% światowej populacji.

Zmarł arcybiskup Desmond Tutu: Bohater walki z apartheidem

Pomógł wyzwolić RPA – powiedział o zmarłym w niedzielę arcybiskupie Desmondzie Tutu prezydent tego kraju Cyril Ramaphosa.

Pracownicy hybrydowi czekają na wsparcie

Ponad 3 na 4 pracowników chce po zakończeniu pandemii pracować w modelu hybrydowym. A to oznacza, że pracodawcy muszą dopasować świadczenia pozapłacowe do nowej formuły pracy i aktualnych potrzeb zespołów. Benefity powinny więc być dziś elastyczne, dostępne online i mieć pozytywny wpływ na zdrowie psychofizyczne.