Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.06.2025 11:08 Publikacja: 23.05.2023 15:51
Foto: Bloomberg
W ciągu kilku lat w pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej hubie tej globalnej korporacji finansowej znajdzie pracę nawet 1500 specjalistów z obszaru technologii.
Inwestycja ma na celu wsparcie modelu rozwoju innowacji opartego na działaniu w trybie 24/7 oraz napędzanie rozwoju handlu cyfrowego i płatności. O projekcie poinformował dziś wspólnie Rajat Taneja, prezes ds. technologii Visa oraz premier Mateusz Morawiecki.
Izraelski atak na irańskie cele nuklearne pogłębia konflikt na Bliskim Wschodzie. TikTok rewolucjonizuje e-comme...
Gaz ziemny nadal pozostanie podstawowym paliwem uzupełniającym europejski, coraz bardziej zielony miks energetyc...
Wkrótce będziemy omawiać 13. pakiet deregulacyjny. Mamy już 350 propozycji zmian w przepisach, z tego 150 skiero...
Ta pływająca rezydencja, o długości boiska piłkarskiego, gdzie nawet fortepian jest złoty, zostanie wystawiona n...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Chodzi o amunicję małokalibrową do pistoletów i karabinków. Skarżyska spółka właśnie zakończyła część inwestycji...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas