fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Strzelano do członka sztabu posła PiS?

W Sieci Opinii
W Opolu do członka sztabu posła PiS Sławomira Kłosowskiego strzelano, gdy jechał samochodem. Mężczyzna odniósł powierzchowne rany. Policja bada okoliczności zdarzenia
Kłosowski powiedział:
Były otwarte szyby, obaj sztabowcy nikogo nie widzieli, ale ból sprawił, że zaczęli szukać jego źródła. W aucie znaleźli śrut. Mimo, że nie było rany, to jednak wezwali policję, a ta sporządziła notatkę z wydarzenia. To policjanci poradzili udać się na obdukcję, bo pan Marcin utykał.
Samochód, którym jechali pomocnicy posła PiS nie był oznakowany, jednak Kłosowski podejrzewa, że są oni znani i oznaczenia nie były potrzebne.
Mimo to nie mam podstaw uważać, że to był czyn o charakterze politycznym, a nie jedynie koszmarny chuligański wybryk. Nie chcę narażać ludzi na to, że będzie się im działa krzywda w województwie opolskim. Przykro mi bardzo, że tak się dzieje. Ta kampania miała być spokojna, prowadzona bez utarczek słownych, natomiast to co się dzisiaj zdarzyło, stawia pod znakiem zapytania w ogóle moją kampanię.
Nadinspektor Maciej Milewski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji potwierdza te informacje:
Udało się także zabezpieczyć pocisk. W tej chwili absolutnie nie można potwierdzić, czy to była kulka wystrzelona z wiatrówki, czy taka która wpadła tam, czy też kulka, która została wystrzelona z procy. Mężczyzna, który twierdzi, że został ugodzony tą kulką, twierdzi, że podczas jazdy poczuł pieczenie w nodze. To wszystkie informacje, które na tę chwilę możemy potwierdzić.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA