fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Kluzik-Rostkowska i Arłukowicz mają problemy

W Sieci Opinii
Ciężkie jest życie po desancie do PO Bartosza Arłukowicza i Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Nie dość, że "spadochroniarze" nie są kochani, to jeszcze spotykają ich prowokacje wyborcze
O "transferach politycznych" Donalda Tuska mało kto już pamięta. Za to na listach lokalnych ich bohaterowie jako "lokomotywy" wyborcze mają same problemy. Jak informuje "Fakt" - Barosz Arłukowicz wisi jako "leń"
Na plakacie wisi leń. Konkretnie - Bartosz Arłukowicz z PO, kandydat na posła. Jego plakat wyborczy został tak powieszony na narożniku budynku w Szczecinie, że z jednej strony z hasła "Połączmy energię pokoleń" został tylko "leń" Złośliwość losu czy miejscowych działaczy PO, którzy nie są zadowoleni z ulokowania byłego polityka SLD na ich prestiżowej „jedynce”? (...) Części lokalnych działaczy PO nie podoba się, że Arłukowicz, do niedawna w SLD, w Platformie od razu dostał pierwsze miejsce na liście do Sejmu. Być może postanowili na nim psy powiesić, a raczej... lenia Za to nie lada znajomością wspólnoty lokalnej wykazała się kandydatka z Rybnika - Joanna Kluzik-Rostkowska.
Zadzwoniliśmy do pani poseł jako nieistniejące stowarzyszenie z Rybnika, z prośbą o poparcie budowy ronda na skrzyżowaniu ważnych ulic miasta, które w rzeczywistości się nawet nie krzyżują, o czym dobrze wiedzą wszyscy mieszkańcy. - Wie pan co, żebym ja wiedziała o czym mówię, muszę zajrzeć do Internetu - stwierdziła szczerze kandydatka. Działacze PO Z Rybnika przyznają, że z panią poseł – przysłaną im z Warszawy w charakterze „spadochroniarza” - mają problem. Aby uzyskać ich szczerą opinię, podaliśmy się tym razem za pracownika Kancelarii Premiera. - Jak jest to dreptanie od drzwi do drzwi, to ludzie nie bardzo na to patrzą, że ktoś z zewnątrz przychodzi. Negatywnie się wypowiadają – martwi się Krzysztof Gadowski z lokalnej Platformy. Jednak centrala PO była niewzruszona na protesty lokalnych działaczy. Obawiamy się, że z takim zezowatym szczęściem Bartosz Arłukowicz i Joanna Kluzik-Rostkowska wkrótce zasilą grono wykluczonych.
 
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA