fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Best Western wkracza do Gdańska

materiały prasowe
Od września pod marką Best Western Plus będzie funkcjonował trzygwiazdkowy Hotel Arkon Park w Gdańsku. To drugi, obok obiektu w Łebie, hotel tej sieci na północy Polski
Sieć Best Western dotychczas rozwijała się głównie w centralnej oraz południowej Polsce. Ma hotele w województwach: mazowieckim, łódzkim, małopolskim, podkarpackim oraz dolnośląskim.
Hotel w Gdańsku będzie funkcjonował pod niedawno wprowadzoną do Polski marką Best Western Plus. Obiekt odda do dyspozycji gości 81 pokojów z dostępem do Internetu. Ponadto ma cztery wyposażone sale konferencyjne, mogące pomieścić do 200 osób, restaurację z barem oraz podziemny parking.
- Nasz hotel, zwłaszcza w sezonie, odwiedzany jest głównie przez turystów zagranicznych. Współpraca z międzynarodowym partnerem daje nam nie tylko możliwość zwiększenia rozpoznawalności obiektu, ale również dotarcia do nowych kontrahentów - mówi Marta Jaroszewicz, dyrektor hotelu.
Hotel zaoferuje również centrum rekreacji, składające się z sali do ćwiczeń, dwóch kortów do squasha, dwóch saun oraz gabinetu masażu. Położenie w Gdańsku Oliwie zapewnia gościom wygodne połączenie z centrum miasta, ale również z Sopotem i Gdynią.
Obecnie do sieci należy już 12 hoteli. Jeszcze w tym roku zostanie ona rozszerzona o kolejne m.in. w Gdańsku oraz Łebie. - Dążymy, aby stworzyć kompleksową ofertę, która jest nieustannie rozbudowywana - mówi Gheorghe Marian Cristescu, dyrektor sprzedaży Best Western na Polskę.
Arkon Park będzie nie tylko pierwszym obiektem sieci w Trójmieście, ale też pierwszym należącym do Grupy Dobry Hotel, firmy zrzeszającej obiekty hotelarsko-gastronomiczne oraz oferującej usługi konsultingowe.
- Gdańsk to jeden z najsilniejszych ośrodków biznesowych w Polsce, będący jednocześnie popularną destynacją zarówno dla turystów krajowych, jak i zagranicznych - komentuje Janusz Mitulski z firmy doradczej Horwath HTL. - Pozyskanie marki Best Western, jednego ze światowych liderów w branży, dla hotelu Arkon Park na pewno odbędzie się z korzyścią dla operatora, Grupy Dobry Hotel.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA