fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sport

kajetanowicz oficjalnie mistrzem

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran
materiały prasowe
Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran mogą już cieszyć się z triumfu w Rajdzie Polski. Impreza odbyła się pod koniec września, ale dopiero we wtorek zatwierdzono jej wyniki.
Kajetanowicz wygrał Rajd Polski, ale zaraz po zawodach zespół Cersanit Rally Team reprezentujący załogę Michał Sołowow i Maciej Baran wniósł protest. Zakwestionowano zgodność z przepisami samochodu zwycięzcy. Dopiero we wtorek Zespół Sędziów Sportowych, po zapoznaniu się z opinią Delegata Technicznego FIA, potwierdził, iż auto rajdowe załogi LOTOS Dynamic Rally Team jest w pełni zgodne z homologacją. Ta decyzja potwierdza nie tylko triumf Kajetanowicza w Rajdzie Polski, ale też zdobycie tytułu Mistrza Polski.
– Zawsze byłem i jestem pewien, że nasz samochód przygotowywany przez Rallytechnology, jest w pełni zgodny z przepisami. Robimy wszystko, aby wizerunek naszych sponsorów i całego zespołu był właściwy, a poziom rywalizacji zgodny z duchem sportu. Tego oczekują od nas nasi partnerzy i tego wymagamy sami od siebie. Pasjonująca rywalizacja podczas bardzo trudnego Rajdu Polski z pewnością powodowała gęsią skórkę u niejednego kibica. Daliśmy z siebie absolutnie wszystko. Teraz oficjalnie możemy cieszyć się z drugiego zwycięstwa w Rajdzie Polski oraz wywalczenia drugi raz z rzędu tytułu Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej – powiedział Kajetan Kajetanowicz.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA