fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Firma

Czy trzeba zgłosić budowę zbiornika na gaz

- Czy jest wymagane pozwolenie na budowę zbiornika na gaz płynny propan-butan dla celów grzewczych?
Nie, ale tylko w przypadku budownictwa jednorodzinnego. Czytelnik musi tylko zgłosić zamiar budowy zbiornika organowi administracji architektoniczno-budowlanej, czyli staroście (art. 29 ust. 1 pkt 19 prawa budowlanego).
Pozwolenie nie będzie więc potrzebne. Pamiętać trzeba, że w przypadku takiego zgłoszenia potrzebny będzie plan zagospodarowania terenu wykonany przez osobę mającą uprawnienia budowlane i uzgodniony z rzeczoznawcą ppoż. Zobacz » Dobra Firma » Firma » Nieruchomości
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA