fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2011

Okręg nr 13, Kraków II, Prawo i Sprawiedliwość, lista nr 1

Nr na liście,   Nazwisko,   Imiona,   Zawód,   Płeć,   Miejsce zamieszkania,  Partia
1   Duda   Andrzej Sebastian   nauczyciel akademicki   M   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2   Adamczyk   Andrzej Mieczysław   parlamentarzysta   M   Krzeszowice   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3   Terlecki   Ryszard Iwon   historyk   M   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4   Bubula   Barbara Ewa   filolog   K   Kraków   nie należy do partii politycznej
5   Osuch   Jacek Piotr   parlamentarzysta   M   Olkusz   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6   Kosior   Bolesław Henryk   zarządca nieruchomości   M   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7   Tatara   Agata Iwona   pedagog   K   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8   Biesaga   Jan Czesław   nauczyciel biologii   M   Książ Wielki   nie należy do partii politycznej
9   Ćwik   Piotr Krzysztof   nauczyciel   M   Borek Szlachecki   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10   Pietrus   Włodzimierz Wacław   inżynier elektroenergetyk   M   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11   Śmiałek   Witold Janusz   inżynier środowiska   M   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12   Gilarski   Mirosław Jan   historyk   M   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13   Duda   Elżbieta   konserwator zabytków   K   Skała   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14   Wróblewska   Halina Elżbieta   ekonomista   K   Bukowno   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15   Gamrat   Krystyna   nauczyciel   K   Miechów   nie należy do partii politycznej
16   Mazur   Andrzej Karol   technik - mechanik   M   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17   Tochowicz   Włodzimierz   technik handlowiec   M   Słomniki   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18   Kwiatkowska - Rachwał   Ewa Maria   nauczyciel przedszkola   K   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19   Słoniowski   Łukasz Jan   prawnik   M   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20   Głowa   Elżbieta   pielęgniarka licencjonowana   K   Wawrzeńczyce   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21   Plewniak   Stanisław Zdzisław   technik energetyk   M   Chechło   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22   Jagocki   Marek Witold   technik mechanik   M   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23   Wyrwińska - Cieślak   Małgorzata Anna   psycholog   K   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24   Buczkowski   Andrzej   politolog   M   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
25   Zaremba - Piwowarska   Maria Teresa   pedagog   K   Kraków   nie należy do partii politycznej
26   Duraj   Izabela Agnieszka   prawnik   K   Górka Stogniowska   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
27   Zamorska   Grażyna Małgorzata   biolog   K   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
28   Jahn - Machowska   Joanna Agnieszka   ekonomistka   K   Kraków   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA