fbTrack

Promocja turystyczna

Portugalia w Interencie - teraz jeszcze dostępniejsza

Materiały Promocyjne
Portugalczycy uruchomili pierwszy portal specjalizujący się w rezerwacji podróży do Portugalii - Bookportugal.com. Projekt kosztował 1,6 mln euro
Serwis dostępny jest w sześciu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i portugalskim. Platforma oferuje możliwość rezerwowania lotów, zakwaterowania, wynajęcia samochodu oraz wykupienia ubezpieczenia. Oddzielnie lub w pakietach.
Bookportugal.com, z siedzibą w Portugalii, zapewnia wsparcie zespołu specjalistów, którzy doradzają klientom, jak najlepiej zaplanować i zrealizować podróż. Poradę można uzyskać zarówno za pośrednictwem portalu, jak i telefonicznego biura obsługi. Podczas pobytu w Portugalii pomocą służy także siedem lokalnych biur: w Lizbonie, Porto, Faro, Portimão, Évorze, Funchal oraz Ponta Delgada.
Portal oferuje klientom ponad 1 600 miejsc noclegowych (od 5-gwiazdkowych hoteli, przez apartamenty i pensjonaty, po schroniska), usługi trzech międzynarodowych firm wynajmujących samochody, bilety na loty do Portugalii z każdego miejsca na świecie, transfery ze wszystkich portów lotniczych oraz dwie możliwości ubezpieczenia w podróży. Dostępna jest też bogata baza informacji turystycznej, ze zdjęciami i filmami, która ułatwi zaplanowanie wycieczki. Serwis jest rozbudowywany, już wkrótce będzie można korzystać z niego przy pomocy urządzeń mobilnych, czy też ułożyć własny plan podróży. - Ten projekt to połączenie wiedzy na temat atrakcji turystycznych Portugalii z potrzebami i oczekiwaniami turystów. Jesteśmy pewni, że okaże się on przydatnym narzędziem dla wszystkich osób chcących odwiedzić Portugalię – mówi Francisco Sa Nogueira, prezes PortugalRES, która odpowiada za portal.
Źródło: Turystyka.rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL