fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wiadomości

Jarosław Kaczyński bohaterem filmu

ROL
Uroczysty pokaz dokumentu "Polska moich marzeń" odbędzie się w poniedziałek w warszawskim Multikinie
Blisko czterdziestominutowy film dokumentalny przedstawia polityczną drogę Jarosława Kaczyńskiego. – Będzie prezentowany w trakcie kampanii w terenie podczas spotkań z wyborcami. Ale płyta z nim będzie też dołączona do książki prezesa Kaczyńskiego – mówi "Rz" jeden ze sztabowców PiS.
W piątek informowano, że Jarosław Kaczyński napisał książkę "Polska naszych marzeń". Przedstawia w niej swoją wizję rozwoju Polski. Jak ustaliła "Rz", w połowie tygodnia w całym kraju pojawią się billboardy promujące książkę. Prócz hasła "Polska naszych marzeń" będzie na nich lider PiS stylizowany na George'a Busha, w błękitnej, rozpiętej koszuli na tle biało-czerwonej flagi. Nie będzie na nich adnotacji o finansowaniu ze środków komitetu wyborczego.
Przed wyborami parlamentarnymi i prezydenckimi w  2005 r. w Polsce pojawiły się setki billboardów sfinansowanych przez Janusza Palikota z wizerunkiem Donalda Tuska reklamujących napisaną wtedy przez niego książkę "Solidarność i duma". Komentatorzy oceniali, że dzięki temu PO obeszła przepisy o finansowaniu kampanii wyborczych. Czy PiS chce wykorzystać ten trik? – To pan to powiedział – ucina bliski współpracownik Kaczyńskiego.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA