fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sztuka

NIE na MIEJSCU w CSW

materiały prasowe
Centrum Sztuki Współczesnej zaprasza na warsztat "Oznaczanie Miejsca", towarzyszący wystawie "NIE na MIEJSCU"
Warsztat z oznaczania miejsca prowadzony przez Małgorzatę Markiewicz będzie nawiązywał do jej pracy p.t. „P.O.M.- Przenośny Oznaczacz Miejsca".
P. O. M. to obiekt składający się z 25 prostokątów, które po rozłożeniu tworzą czworobok-dywan. Został zaprojektowany w celu oznaczenia własnego miejsca - przestrzeni prywatnej. Aby to uczynić, należy złożony Oznaczacz zanieść w wybrany obszar i rozpocząć rozkładanie. Nie zawsze cała powierzchnia obiektu musi zostać wykorzystana. Można go rozłożyć tylko tyle, ile potrzeba, lub tyle, na ile pozwala oswajane miejsce. Ma zastosowanie zarówno w przestrzeni otwartej, jak i pomieszczeniach. Może służyć do spania, modlenia się, odpoczywania, czytania, myślenia, jedzenia, kochania się - do posiadania własnego miejsca.
Na warsztatach artystka przeprowadzi uczestników przez kolejne etapy tworzenia własnego "Przenośnego Oznaczacza Miejsca".
UWAGA: Uczestnicy są proszeni o przyniesienie materiału, z którego będą tworzyć własną przestrzeń oswojenia. Może to być miękki koc, różne kawałki materiału później tworzące patchworkową mapę własnego miejsca, albo delikatny aksamit - wszystko co pomoże przywrócić poczucie bycia na (swoim) miejscu.
Spotkanie, które odbędzie się 7 sierpnia 2011 (niedziela), godz. 14 Dziedziniec CSW Zamek Ujazdowski, obowiązują zapisy pod adresem nienamiejscu@gmail.com
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA