fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Styl życia

Górnicy uczą się seksu

Polscy górnicy w prawdzie nie wszczynają bójek w pracy, ale z całą pewnością ich żony byłyby zadowolone gdyby ich mężowie również odbyli szkolenie z zakresu bycia "lepszymi kochankami"
Fotorzepa, Kuba Krzysiak kk Kuba Krzysiak
Pracownicy australijskiej kopalni Bulga-Mine w pobliżu Sydney często przychodzą do pracy w złym humorze, są agresywni i wszczynają bójki.Dlatego – jak poinformował „Sydney Morning Herald” – kierownictwo firmy postanowiło zorganizować im szkolenia, po których mają się stać „lepszymi kochankami”.
Właściciel kopalni ma nadzieję, że kursy prowadzone przez zawodową pielęgniarkę poprawią nieudane życie seksualne górników i spowodują, że będą przychodzili do pracy bardziej zrelaksowani.
Szkolenia cieszą się olbrzymią popularnością. Wielu górników w średnim wieku skarży się, że ich żony przestały interesować się seksem. Zamiast tego wieczorem czekają na nich awantury.
- Uczę ich, jak zachęcić żonę do seksu, stając się bardziej wyrafinowanym kochankiem – mówi pielęgniarka Tammy Farrell. Jej zdaniem większość górników nie rozumie, że ich żony przechodzą menopauzę.
Oprócz technik miłosnych Farrell uczy górników również zdrowego odżywiania.
Według rzecznika kopalni Jamesa Rickardsa szkolenia są wyjątkowo skuteczne. W ostatnich tygodniach znacznie wzrosła wydajność górników.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA