fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Comarch wdraża nową platformę usługową w Telefonii Dialog

Telefonia Dialog, dzięki platformie BroadWorks, będzie mogła świadczyćusługi głosowe także w technologii VoIP
Comarch podpisał umowę z Telefonią Dialog na dostawę, instalację i wdrożenie platformy usługowej opartej na Soft Switch klasy 5. Rozwiązanie pozwoli Dialogowi świadczyć usługi głosowe w technologii VoIP oraz uruchomić szereg nowych serwisów, m.in.: hosted PBX, SIP Trunking, VAS, połączenia audio/video, czy połączenia wielostronne, również w modelu pracy grupowej.
Rozwiązanie, które dostarczy Comarch, gwarantuje korzystanie z usług z dowolnych lokalizacji i urządzeń dostępowych w oparciu o szeroką gamę technologii dostępowych (VoDSL, ETTx, PON, WiMAX, WiFi, itp.).
- Platforma BroadWorks zapewni nam nie tylko nowe funkcjonalności ale również zagwarantuje efektywną realizację wszystkich procedur przy zachowaniu wysokich wymogów jakościowych projektu. Pozwoli nam na wdrożenie nowych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych, a także obniżenie kosztów tych obecnie oferowanych - mówi, cytowany w komunikacie Krzysztof Dziedzic, pełnomocnik zarządu ds. techniki w Telefonii Dialog.
W ramach kontraktu Comarch zintegruje platformę z pozostałymi systemami telekomunikacyjnymi i teleinformatycznymi klienta, w tym z systemami zarządzania, obsługi klienta oraz platformą bilingową. Firma zadba również o późniejszy serwis rozwiązania, wsparcie techniczne oraz szkolenia dla pracowników Dialogu.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA