fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Biuro z zielonym tarasem

materiały prasowe
W centrum stolicy, niedaleko ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, powstanie Jasna 26 – nowoczesny biurowiec klasy A.
– Planowaliśmy [link=http://www.zyciewarszawy.pl]przy Jasnej 26[/link] apartamentów mieszkaniowych – przyznaje Radosław Sieroń z firmy Mermaid Property, właściciela pięciokondygnacyjnej kamienicy z lat 40. ubiegłego wieku. – Ale rynek mieszkaniowy jest trudny i łatwiej wynająć czy sprzedać powierzchnię biurową. Zdecydowaliśmy się na przebudowę obiektu na biurowiec klasy A.
Firma kupiła budynek od Domu Książki w 2006 r. Ma już warunki zabudowy, złożyła wniosek o pozwolenie na realizację inwestycji. Rewitalizacja zacznie się jesienią.
Do wynajęcia będzie ponad 3 tys. mkw. powierzchni biurowej. Każde piętro to 500 mkw. – To dobre rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorców, którzy poszukują powierzchni pod biuro w ścisłym centrum stolicy – mówi Łukasz Dołęga, prezes Mermaid Property. I dodaje, że dodatkowym atutem budynku jest jego bryła – klasyczna kamienica z połowy ub. wieku. Biurowiec będzie miał podziemny parking na 25 aut, a na ostatnim piętrze zielone tarasy.
Wstępnie miesięczne wynajęcie 1 mkw. szacowane jest na 22 – 25 euro. – Ale nie wykluczamy sprzedaży obiektu – mówi Sieroń i przypomina, że firma sprzedała już wybudowany biurowiec przy ul. Prostej 69 i zamierza sprzedać pałacyk Młodziejowskiego przy ul. Miodowej, wynajęty na razie przez MSZ.
[srodtytul][i] Czytaj też w [link=http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/227046,494411_Biuro_z_zielonym_tarasem.html]Życiu Warszawy[/link][/i][/srodtytul]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA