fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rpkom

Telestrada sprzedaje usługi dostępowe Orange

Operator wprowadził do usług pod marką Multimo ofertę mobilnego dostępu do Internetu. Telestrada nie jest operatorem MVNO, odsprzedaje usługi jednego z infrastrukturalnych operatorów komórkowych.
Jacek Lichota, prezes zarządu Telestrady, nie chce powiedzieć, z którym operatorem współpracuje jego firma. Według naszych informacji jednak jest to PTK Centertel, operator sieci Orange.
  Telestrada oferuje swoje własne pakiety (różne od oferty Orange Free), jest stroną umowy abonenckiej, zajmuje się obsługą posprzedażną abonentów. Karty SIM natomiast dostarcza jej operator infrastrukturalny. To pierwszy tego typu przykład współpracy na polskim rynku telekomunikacyjnym. Według Jacka Lichoty Telestrada będzie się starała o umowy z kolejnymi operatorami.
  Telestrada oferuje usługi mobilnego dostępu za 50-55 zł miesięcznie w zależności od długości kontraktu (od bezterminowych do 24-miesięcznych). Modemy (Ericsson i Huawei) oferowane są za miesięczną opłatą dzierżawną (8-15 zł) lub za jednorazową opłatą (39-555 zł). [link=http://www.multimo.pl/internet-mobilny]Oferta usług mobilnego dostępu do Internetu Multimo[/link]
Źródło: rpkom.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA