fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

"Jeszcze raz" - KONKURS

foto. Darek Gontarski
materiały prasowe
Koncert premierowy nowej płyty Marka Dyjaka "Jeszcze raz" odbędzie się 26 listopada w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie. Dla naszych czytelników mamy cztery płyty
Kim jest Marek Dyjak? Muzykiem, bardem, aktorem? Na takie pytanie odpowiada: "Sam nie wiem, kim jestem. Chyba człowiekiem", a jego mejlowe hasło brzmi "kimjestem34".
Życie jest pełne pytań. Piosenki Marka Dyjaka są takie jak życie. Ich teksty można znaleźć na stronie artysty ([link=http://marekdyjak.pl/]marekdyjak.pl[/link]).
Płytę "Jeszcze raz" nagrał z Dariuszem Cetnerem (piano), Januszem Lewandowskim (bas), Jerzym Małkiem (trąbka) i Witoldem Cisło (perkusja). Gośćmi specjalnymi są Stanisława Celińska i Włodzimierz Nahorny.
[b]Dla naszych czytelników mamy cztery płyty. Wygrają cztery pierwsze zgłoszenia na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail].
Znamy już zwycięzców, poinformujemy ich drogą elektroniczną. Dziękujemy za udział w konkursie :)[/b]
[link=http://www.basen.art.pl/index.php?action=PageView&id=2825&paging=1&ref=News?=pl]Centralnym Basenie Artystycznym[/link]
[link=http://www.myspace.com/454232702]www.myspace.com/[/link]
[link=http://www.facebook.com/pages/Serwis-Kulturalny-rppl/140157390741]Zostań fanem serwisu na Facebooku[/link] - informacje o konkursach - zaproszenia na koncerty, do teatru, ciekawe książki.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA