fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Sobieski w Madison Square Garden

Flagowa marka wódki Belvedere będzie reklamowana podczas meczów z udziałem drużyn Knicks oraz Rangers — zakłada wieloletnia umowa podpisana przez spółkę z Madison Square Garden
Współpraca między trzecim producentem wódki w Polsce a a nowojorską halą widowisko — sportową została zapoczątkowana w ubiegłym roku. Nowa umowa (firma nie ujawniła jej wartości) rozszerza zakres promocji marki Sobieski. W jej ramach będzie miała one swoje reklamy obok boiska na meczach Knicks oraz na bandach lodowiska podczas rozgrywek Rangers. Ponadto Sobieski pojawi się, m.in. na zewnętrznych afiszach przy 7. i 8. alei w Nowym Jorku, a także w serwisach internetowych Madison Square Garden.
— To znakomite miejsce do eksponowania polskiej marki, która już podbiła Amerykę — komentuje Krzysztof Tryliński, dyrektor generalny grupy Belvedere. W 2008 r. sprzedaż Sobieskiego w Stanach Zjednoczonych zwiększyła się o 410 proc., do około 2,3 mln litrów. Krzysztof Tryliński zapowiada, że w ciągu dwóch lat ma sięgnąć ona 18 mln litrów. Od kwietnia 2009 r. ambasadorem marki Sobieski na świecie jest Bruce Willis. Gwiazdor będzie ją promował przez cztery lata w Europie oraz Chinach.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA