fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Niewątpliwie mają talent

Członkowie AudioFeels głosem imitują żywe instrumenty
materiały prasowe
Zanim ośmiu wokalistów z Poznania wystąpiło w programie „Mam talent”, który okazał się dla nich przepustką do sławy, pokończyli szkoły muzyczne i śpiewali w chórze akademickim.
Słuchali od dziecka Take 6, Manhattan Transfer, Swingle Singers. Są przedstawicielami gatunku vocal play, w którym głosem improwizuje się melodię, imitując instrumenty, takie jak bas, trąbka, gitara elektryczna, perkusja.
Wykonują chwytliwe melodie muzyki rozrywkowej i hity takich gwiazd, jak Michael Jackson, Bee Gees, Quincy Jones. 3 października ukazuje się ich debiutancka płyta „Audiofeels Uncovered”, którą promuje ballada Metalliki „Nothing Else Matters”. Podobnie wdzięcznym materiałem do tego typu aranżancji okazała się „Otherside” Red Hot Chili Peppers. Na premierę 26 października czeka też druga część składanki „Cafe Fogg” z udziałem AudioFeels. Jest to kontynuacja projektu muzycznego będącego hołdem dla nestora polskiej piosenki. Entuzjastyczne przyjęcie pierwszej części było wyraźnym sygnałem, że jest zapotrzebowanie na odświeżenie tego, co wartościowe w polskiej muzyce rozrywkowej.
[i] AudioFeels, Sala Kongresowa, Warszawa, pl. Defilad 1, bilety: 60-120 zł, rezerwacje: tel. 22 656 72 99, czwartek (8.10), godz. 19.[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA