fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Oferty do wzięcia: Biurowce czekają na najemców

Powierzchnie biurowe do wynajęcia - oferty z agencji
Rzeczpospolita
Najwyższe stawki w Warszawie niezmiennie dyktują wynajmujący powierzchnię w biurowcach stojących po obu stronach Złotych Tarasów – w Lumenie i Skylight.
W pierwszym budynku do wzięcia jest niecałe 2 tys. mkw. po 29 euro za 1 mkw. miesięcznie. Koszty eksploatacyjne wynoszą 5,5 euro za metr. Skylight, choć nieco tańszy, bo czynsz nominalny w tym biurowcu wynosi niespełna 28 euro za metr, przy opłatach eksploatacyjnych na poziomie 4,8 euro za mkw., ma znacznie więcej wolnej powierzchni – prawie 14,5 tys. mkw.
Wśród lipcowych ofert znalazły się dwie propozycje podnajmu powierzchni w Atrium Centrum i Deloitte House. Oba biurowce stoją w alei Jana Pawła II. W Atrium Centrum na najemców czeka ok. 784 mkw., przy czym jest możliwość wydzielenia nawet 200-metrowych modułów. Nominalny koszt najmu to 17 euro za 1 mkw. miesięcznie oraz dodatkowe 4,5 euro za eksploatację powierzchni. W Deloitte House można podnająć 905 mkw. za 21 euro za 1 mkw. miesięcznie. Koszty eksploatacji są identyczne jak w Atrium. Najmniejszy moduł do zagospodarowania wynosi również 200 mkw. Najtańsza powierzchnia natomiast to biura w parku biznesowym Okęcie Business Park – w budynku Zephirus. W tym biurowcu czeka ok. 1,8 tys. mkw., a każdy kosztuje nominalnie 13,5 euro miesięcznie. Koszty eksploatacji oscylują na poziomie 4 euro za 1 mkw. Generalnie potrzeba jednak minimum 15 euro za 1 mkw., aby wynająć powierzchnię w nowoczesnym warszawskim biurowcu.
[i]Dorota Kaczyńska, redaktor „Rz”[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA