Fireballs poza play-offs

W P這cku rozegrane zosta這 spotkanie Polskiej Ligi Futbolu Ameryka雟kiego II, w kt鏎ym miejscowa dru篡na Mustangs P這ck pokona豉 1.KFA Fireballs Wielkopolska 6:0.
Gospodarze zaskoczyli zawodników Fireballs ju w pierwszej minucie dalek akcj powrotn po wykopie poznanian. Kolejne zagrywki konsekwentnie przynosi造 Mustangom po kilka jardów i p這cczanie szybko znaleli si na 10. jardzie po這wy 1.KFA. Wszystkich zgromadzonych kibiców zaskoczy豉 decyzja Mustangów, próbuj鉍ych zdoby pierwsze punkty przez kopni璚ie field goal. Pi趾a min窸a jednak poprzeczki, wi璚 Mustangi nie zdoby造 prowadzenia.
W ostatniej kwarcie, po dwóch faulach osobistych w dru篡nie Fireballs zawodnicy gospodarzy znaleli si blisko strefy punktowej goci. Z sytuacji skorzysta rozgrywaj鉍y Tomasz Z這te鎥i, który celnie rzuci pi趾 do Krzysztofa Siudzi雟kiego. Fani Mustangs wi皻owali ju zdobyte punkty, jednak s璠zia odgwizda, 瞠 futbolówka zosta豉 z豉pana ju za boiskiem. Gospodarze z 瞠lazn konsekwencj ponownie rozegrali identyczn akcj, tym razem ko鎍z鉍 j przy這瞠niem. To kolejna przegrana Fireballs, która praktycznie wyklucza ich z fazy play-offs w tym sezonie. Nast瘼ny pojedynek 1.KFA rozegraj 22 sierpnia na w豉snym boisku z dru篡n Radom Rocks. Natomiast tydzie póniej zawodnicy Mustangs rozegraj mecz przed w豉sn publicznoci z Griffons Akademia Pomorska S逝psk.
Pomimo deszczowej pogody przerwy spotkania umili造 kibicom wyst瘼y dziewczyn z grupy tanecznej Showdance, które przygotowuj si do mistrzostw Europy cheerleaderek. [ramka][srodtytul]Mustangs P這ck - 1.KFA Fireballs Wielkopolska 6:0 (0:0, 0:0, 0:0, 6:0):[/srodtytul] [b]IV kwarta[/b] [ul][li]6:0 przy這瞠nie Krzysztofa Siudzi雟kiego po 12-jardowym podaniu Tomasza Z這te鎥i [/li][/ul] [/ramka]
r鏚這: informacja prasowa / pzfa.pl