fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Teatr

Sekrety sprzętu AGD

Tajemnicze konstrukcje z dykty świecą rzędami żarówek
Materiały Promocyjne
Lodówka, pralka, odkurzacz… Używając ich, nikt się nie zastanawia, czy są czymś więcej niż użytecznymi sprzętami. Tymczasem, jak pokazuje przedstawienie „Tajemnicza maszyna”, nawet one mogą prowadzić ekscytujące dyskusje. I mają sporo do powiedzenia.
Trzeba tylko trochę wyobraźni, by zobaczyć, jakie zamieszanie wprowadza w pewnym domu pojawienie się nowego sprzętu. Kim jest? Co potrafi? Gdzie będzie stał? To chciałyby wiedzieć stare przedmioty, ale i sam gość.
„Jestem nowa maszyna/błyszcząca, pachnąca, solidna/do pracy chęci mam duże/lecz nie wiem, do czego służę” – śpiewa nowa. Śpiewają też i tańczą inni bohaterowie, rozwikłując jej tajemnice. Przy okazji opowiadają zabawną historię o niełatwych relacjach z innymi i poszukiwaniu swojego miejsca. W familijnym przedstawieniu każdy znajdzie coś ciekawego. Jak zapewniają wykonawcy, dobrze bawią się na nim starsi, młodsi i najmłodsi też. Nawet dwulatki bez problemu wytrzymują 40 minut, z zainteresowaniem śledząc, co też wyczyniają odwzorowujące domowe sprzęty konstrukcje z dykty. Dowcipnie zaprojektowane, świecące rzędami żarówek, a na dodatek co i rusz zapraszające do zabawy kogoś z widowni. Trudno się nudzić.
[i]„Tajemnicza maszyna”, Teatr Czarodziejskiej Kury, Zachęta, pl. Małachowskiego 3, wstęp wolny, rezerwacje: [mail=z.dubowska@zacheta.art.pl]z.dubowska@zacheta.art.pl[/mail], tel. 022 556 96 71, niedziela (5.07), godz. 12.30[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA