Rozmaitości

POT nagrodzi turystyczne start-upy

fot. pot.gov.pl
Polska Organizacja Turystyczna szuka młodych firm technologicznych, które zrewolucjonizują branżę turystyczną. Najlepsi mogą liczyć na wsparcie rozwoju
Jak podaje Polska Organizacja Turystyczna, która jest organizatorem konkursu, celem rywalizacji jest przybliżenie przedsiębiorcom turystycznym najlepszych projektów technologicznych i nowych trendów w technologiach. Młodym firmom technologicznym konkurs ma zaś pomóc rozwinąć potencjał i odpowiedzieć na potrzeby branży turystycznej.
Start-upy będą mogły zgłaszać swoje produkty w dwóch kategoriach konkursowych: B2B i B2C. Ważne jest, aby zgłaszane rozwiązania były autorskie, przeznaczone dla turystów lub podmiotów branży turystycznej, by innowacyjnie wspierały ich rozwój i promocję lub ułatwiały zarządzanie procesami biznesowymi w turystyce. - Po dużym sukcesie pierwszej edycji konkursu "New Tech - New Travel" znów nadszedł czas na poszukiwania kolejnych utalentowanych start-upów. Naszym celem jest odkrywanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie w turystyce i umożliwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych. Stawiamy na silną energię i kreatywność młodych polskich firm technologicznych szukających swojego miejsca na rynku – mówi cytowany w komunikacie prasowym prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.
Konkurs rozpocznie się 30 listopada, a zgłoszenia będzie można przesyłać do 15 stycznia 2018 roku. Na zwycięzców czekają nagrody: 2 bony na dofinansowanie wybranego przez laureata szkolenia lub egzaminu profesjonalisty o wartości 5 tys. złotych, kampania promocyjna on-line i prawo do prezentacji zwycięskiego produktu podczas ważnych turystycznych imprez.
Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL