fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Inwestycja w przyszłość

materiały
materiały prasowe
Jako firma mocno zakorzeniona na Dolnym Śląsku i największy pracodawca w regionie, przywiązujemy wagę do wspierania przedsięwzięć adresowanych do lokalnej społeczności. Mecenat wysokiej kultury traktujemy jako inwestycję w przyszłość. Wierzymy, że obcowanie ze sztuką w najlepszym wydaniu rozwija i uszlachetnia.
Herbert Wirth, ?prezes zarządu ?KGHM Polska Miedź
KGHM od lat bierze czynny udział w rozwijaniu kultury i sztuki, a bliskie relacje z Operą Wrocławską traktujemy jako powód do dumy. To dla nas zaszczyt, że możemy wspierać ośrodek, który słynie ze zróżnicowanego repertuaru i wielkich widowisk, takich jak nowa superprodukcja. To duża satysfakcja być świadkiem sukcesów Opery Wrocławskiej i mieć świadomość, że KGHM dołożył do nich swoją cegiełkę. Do tej pory spółka pomogła między innymi w powstaniu takich wielkich widowisk, jak: „Poławiacze pereł", „Bal maskowy" czy „Kniaź Igor". Te produkcje sprawiły, że Opera Wrocławska jest coraz bardziej znana nie tylko w kraju, ale również w świecie. Dzięki temu staje się chlubą wszystkich Dolnoślązaków.
Jesteśmy pewni, że najnowsza produkcja – „Makbet" Giuseppe Verdiego pod muzycznym przewodnictwem Ewy Michnik – będzie niezapomnianym widowiskiem. Tym bardziej cieszy nas fakt, że mogliśmy przyczynić się do realizacji tego znakomitego przedsięwzięcia  kulturalnego.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA