Biznes

Polskie meble Black Red White na Kiev Expo Mebel

brw.com.pl
Do 16 marca 2008 na Międzynarodowych Targach Mebli Furniture and Living w Nitrze na Słowacji można oglądać meble Black Red White - jednego z największych w Polsce producentów mebli. Od dziś firma prezentuje się także na Międzynarodowych Targach Meblowych, Kiev Expo Mebel 2008. W rankingu najdroższych polskich marek przygotowanym przez Rzeczpospolitą w 2007, firma uplasowała się na 30. pozycji.
Hasłem przewodnim tegorocznych targów w Nitrze jest: Przyjazne, stylowe i modne mieszkanie. W imprezie weźmie udział około 450 firm z Europy (m.in.: Polska, Włochy, Węgry, Czechy i Słowacja), Azji i Ameryki, które zaprezentują swoją ofertę na ponad 24 tys. m2 powierzchni wystawienniczej.
- Słowackie targi mają renomę i duże znaczenie w branży meblarskiej. Grupa Black Red White dąży do umacniania swojej pozycji na rynkach Europy Wschodniej i Południowej, dlatego bierzemy udział w ważniejszych imprezach tej branży – uważa Robert Skwarek, wiceprezes BLACK RED WHITE SA. Grupa Black Red White obecna na polskim rynku od 1991 zajmuje pierwsze miejsce w rankingu producentów mebli prowadzących sprzedaż na rynku polskim, publikowanym przez magazyn Meble Plus.
Ofertę handlową firmy stanowią meble pokojowe, kuchenne, zestawy sypialniane i młodzieżowe, szeroka gama szaf, meble tapicerowane oraz krzesła i stoły. Kontrahenci spółki dystrybuują meble Black Red White do większości krajów europejskich. Produkty firmy obecne są również w USA i Kanadzie.
Źródło: ROL

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL