fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Lekkoatletyka

Działamy razem

Na zdjęciu od lewej: Mirosław Żukowski, kierownik działu sportowego, Andrzej Kraśnicki, prezes PKOl; Grzegorz Hajdarowicz, prezes Gremi Media, Hanna Wawrowska, pełnomocnik Zarządu Gremi Media ds. Korporacyjnych i Adam Krzesiński, sekretarz generalny PKOl
Fotorzepa, Piotr Nowak PN Piotr Nowak
„Rzeczpospolita” patronem medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Prezes Gremi Media, wydawcy „Rzeczpospolitej", Grzegorz Hajdarowicz i prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki podpisali porozumienie o współpracy.
„Rzeczpospolita" będzie informować o działaniach PKOl, wydarzeniach w polskim ruchu olimpijskim, przygotowaniach sportowców do igrzysk.
Umowa sankcjonuje to, czym zajmujemy się od dawna. Popularyzacja idei olimpizmu i fair play jest nam bliska w takim samym stopniu jak Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu.
Z naszej gazety będzie się można dowiedzieć o konkursach organizowanych przez PKOl: Wielkiej Honorowej Nagrodzie Sportowej im. Piotra Nurowskiego, Wawrzynach Olimpijskich, Fair Play, Trenerki Roku, konkursie wiedzy „Na olimpijskim szlaku" oraz konkursie im. Jana Parandowskiego na opowiadania o tematyce olimpijskiej.
W myśl umowy „Rzeczpospolita" stała się patronem medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego, jednej z najstarszych instytucji sportowych w Polsce, powstałego w roku 1919, tuż po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.
- To dla nas ważne porozumienie - mówi prezes PKOl Andrzej Kraśnicki. - W „Rzeczpospolitej" widzimy partnera wszelkich naszych działań organizacyjnych i popularyzatorskich. Rozumiemy się, znamy się, działamy dla tych samych celów, choć każdy w inny sposób. Połączenie sił oznacza jeszcze większą skuteczność.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA