Wróciła LM. Trzy bramki Messiego. Hit dla Liverpoolu

FC Barcelona pewnie pokonała PSV Eindhoven 4:0 w meczu pierwszej kolejki grupy B Ligi Mistrzów. W dzisiejszym najciekawszym spotkaniu Liverpool wygrał z PSG 3:2.

Publikacja: 18.09.2018 23:08

Przed rozpoczęciem obecnego sezonu Leo Messi podkreślił, że dla Barcelony kluczowy będzie dobry występ w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Na własnym stadionie Katalończycy pokonali PSV Eindhoven 4:0, a trzy bramki zdobył Messi. Jedno trafienie dołożył Ousmane Dembele.

W drugim spotkaniu grupy B Inter Mediolan pokonał Tottenham 2:1. Do 86. minuty Anglicy prowadzili 1:0. Wyrównał Icardi, a zwycięską bramkę zdobył w doliczonym czasie Vecino.

W grupie A Borussia Dortmund wygrała na wyjeździe z Club Brugge 1:0. Całe spotkanie rozegrał Łukasz Piszczek. Na wyjeździe wygrało również Atletico Madryt, które pokonało AS Monaco 2:1. Przy pierwszej bramce dla Hiszpanów lepiej mógł ustawić się Kamil Glik.

Najciekawiej zapowiadał się dziś mecz Liverpoolu z PSG. Piłkarze Jurgena Kloppa wyszli na prowadzenie w 30. minucie po bramce Daniela Sturridge'a. Pięć minut później z rzutu karnego na 2:0 podwyższył Milner. Paryżanie przed przerwą strzelili kontaktową bramkę, a siedem minut przed końce meczu do wyrównania doprowadził Mbappe. Ostatnie słowo należało do gospodarzy. W doliczonym czasie gry bramkę strzelił Firmino.

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Crvena Zvezda - Napoli. Cały mecz rozegrał Arkadiusz Milik, w 75. minucie boisko opuścił Piotr Zieliński.

Dotkliwej porażki doznał Lokomotiw Moskwa, w którym występuje Grzegorz Krychowiak. Rosjanie przegrali z Galatasarayem 3:0. W drugim meczu tej grupy Schalke zremisowało z FC Porto 1:1.