fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory do PE

"Grasz o najwyższą stawkę". Pierwszy telewizyjny spot KE

Youtube
- Jesteś selekcjonerem. Czy wybierasz zawodników, którzy odnoszą sukcesy? - w taki sposób zaczyna się pierwszy telewizyjny spot Koalicji Europejskiej. "Rzeczpospolita" publikuje go jako pierwsza.

W spocie zestawiono kandydatów i kandydatki KE w tych wyborach z kandydatami i kandydatkami PiS. Między innymi z Anną Zalewską i Ryszardem Czarneckim. "Chcesz potem śpiewać, że nic się nie stało? To wielki wybór. Bądź wielkim selekcjonerem. Grasz o najwyższą stawkę - przyszłość Polski" - tak kończy się spot, który oddaje główne hasło kampanii KE: Wielki Wybór. Koalicja konsekwentnie stosuje go od początku kampanii.

Całość spotu przygotowana jest w czytelnej dla odbiorców narracji piłkarskiej. Spot, podobnie jak kampania KE ma też na celu pokazanie wyborcom - zwłaszcza tym, którzy nie są zdecydowani by głosować i/lub nie są przekonani o stawce tych wyborów.

Do "wielkiego wyboru" i stawki tej kampanii nawiązywał też w swoim sobotnim przemówieniu na marszu opozycji były premier Donald Tusk. Decyzja KE o starcie kampanii telewizyjnej pokazuje najlepiej, że jesteśmy już w finałowym etapie kampanii.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA