fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Michał Żebrowski znów w roli Wiedźmina? Netflix zdradza szczegóły

mat. prasowe/Netflix
Platforma streamingowa Netflix, która odpowiedzialna jest za najnowszy serial według prozy Andrzeja Sapkowskiego, zdradziła, że w dubbingu do produkcji Michał Żebrowski wcieli się w rolę Geralta z Rivii.

Netflix opublikował na Facebooku wpis, w którym zdradził szczegóły na temat swojej nowej produkcji - serialu według prozy Andrzeja Sapkowskiego. „Jeden Wiedźmin, dwa miecze, trzy polskie wersje językowe do wyboru. W tym jedna z głosem, który powinniście rozpoznać” - czytamy.

Przy oglądaniu serialu ”Wiedźmin” widzowie będą mogli skorzystać z różnych możliwości dźwiękowych. Produkcję można  obejrzeć z oryginalnymi dialogami, z lektorem oraz z dubbingiem. Jak wynika z zapowiedzi Netfliksa, w roli Geralta z Rivii usłyszymy Michała Żebrowskiego, który przed laty wcielał się już w Geralta z Rivii.

Jak zaznaczył Netflix, „opowiadania o Wiedźminie cieszą się w Polsce niezwykle liczną rzeszą fanów”. „To właśnie dla nich Netflix po raz pierwszy zdecydował się na rzadki zabieg przygotowania zarówno polskiej ścieżki dźwiękowej czytanej przez lektora, jak i pełnego dubbingu serialu. Głównemu bohaterowi, samotnemu łowcy potworów – Geraltowi z Rivii – głosu użyczył nie kto inny, jak Michał Żebrowski. Z kolei Yennefer otrzyma głos od Justyny Kowalskiej, Ciri od Natalii Smagackiej, a w polskim Jaskrem został Marcin Franc” - dodano.

Premiera serialu „Wiedźmin” już 20 grudnia.

Źródło: Netflix
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA