fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował cię na Facebooku?

AdobeStock
Choć wielu uznaje to za mało dojrzałe posunięcie, są tacy, którzy postanawiają wyrzucić nas nie tylko ze swojego życia, ale także z grona "wirtualnych" znajomych.

Ludzie blokują się w mediach społecznościowych zarówno z istotnych, jak i błahych powodów. Mimo, że powinniśmy to uszanować, nie oznacza to, że nie możemy być ciekawi, kto nie chce, abyśmy widzieli jego działania w internecie.

W przypadku Facebooka, sprawa wydaje się bardzo prosta. Jeśli chcemy sprawdzić, kto nas zablokował, wystarczy wpisać nazwisko „podejrzanego” w pasek wyszukiwania. Jeśli nie możesz go znaleźć, jesteś albo zablokowany, albo osoba ta, usunęła swoje konto. Kiedy ktoś zablokuje cię na Facebooku, nie będziesz mógł wyświetlić jego profilu, wysłać prośby o dodanie do znajomych i napisać wiadomości.

Istnieje także drugi sposób. Jeśli podejrzewasz, że ktoś zablokował cię na Facebooku, a w historii konwersacji masz waszą rozmowę, nazwisko osoby, która cię zablokowała jest czarne, pogrubione i nie można w nie kliknąć. Osoba ta prawdopodobnie nadal jest aktywnym użytkownikiem, ale zablokowała cię.

Źródło: indy100.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA