fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

"Ucho Prezesa" i "Wieśka Tico" hitami polskiego YouTube'a

YouTube
Teledysk do utworu "Miłość w Zakopanem", teledysk "Wieśka Tico" Kabaretu Czwarta Fala oraz pierwszy odcinek "Ucha Prezesa" - to trzy najpopularniejsze w 2017 roku wśród polskich internautów filmy na YouTube - wynika z zestawienia YouTube Rewind 2017.

Serwis YouTube odwiedza co miesiąc 70 proc. polskich internautów. Na całym świecie serwis ma ok. 1,5 mld użytkowników.

W tym roku największym przebojem "polskiego" YouTube'a był teledysk "Miłość w Zakopanem" Sławomira, artysty z nurtu disco polo.

Popularna jest również piosenka "Wieśka Tico" - kabaretowa przeróbka hitu "Despacito".

To nie jedyna przeróbka "Despacito", która znalazła się na liście 10 najpopularniejszych filmów na polskim YouTube. Czwarte miejsce w zestawieniu zajął cover Oktawiana „Despacito – Powoli”, szóste miejsce - nagranie "Nie tak Szybko", a dziewiąte miejsce - "DRESPACITO".

Na trzecim miejscu znalazło się "Ucho Prezesa" a konkretnie pierwszy odcinek popularnego serialu "Nowy Gabinet". Czwarty odcinek serialu, "Na czym stoimy?", był piątym najpopularniejszym filmem w "polskim" YouTube.

Siódme miejsce w zestawieniu zajął "Hymn Świeżaków" reklamujący promocję sieci sklepów "Biedronka". Na ósmym miejscu znalazł się film z telewizji Abstrachuje.TV pod tytułem „Co mówią: NA SIŁOWNI 2”, a dziesiąte - nagranie Beksy „PIOSENKI W PRAWDZIWYM ŻYCIU”.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA