fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Tomasz Grodzki: Dla polskich dzieci nie jest ważna ideologia LGBT

Fotorzepa, Jerzy Dudek
W swoim expose premier Mateusz Morawiecki powiedział, że dzieciom zagraża obca ideologia. - Widzę wiele innych rzeczy, które zagrażają dzieciom, które zagrażały dzieciom i będą zagrażać dzieciom - skomentował marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

- Celem celów jest zbudowanie Polski jako najlepszego miejsca do życia w Europie - powiedział premier Mateusz Morawiecki w Sejmie wygłaszając exposé.

Zapowiedział m.in. wprowadzenie pierwszeństwa pieszych przed wejściem na przejście, prowadzenie polityki prorodzinnej, ułatwienia dla przedsiębiorców, uproszczenie systemu podatkowego i zredukowanie biurokracji. Zaproponował również zmianę konstytucji.

- Kwestia, czy podobało mi się expose premiera Mateusza Morawieckiego nie jest istotna. Pierwsza impresja, była trochę jak z PRL-u "jesteśmy 10. potęgą gospodarczą świata, a na półkach bywało pusto". Bardzo mnie zmartwiło, że mało było o ochronie zdrowia, która jest mi szczególnie bliska - skomentował w Polsat News marszałek Senatu.

- Kto podniesie ideologiczną rękę na dziecko, ten podnosi rękę na całą wspólnotę (...) Nie dopuszczę do tej wojny, a jeśli do niej dojdzie, my ją wygramy - mówił premier.

– Dla polskich dzieci nie jest ważna ideologia LGBT, tylko dobre szkolnictwo, dobra pediatria, dobre możliwości startu zawodowego, kontynuowania nauki. To są rzeczy, które martwią Polki i Polaków – ocenił Tomasz Grodzki.

Marszałek Senatu powiedział również, że prawdopodobnie wygłosi orędzie na Boże Narodzenie.

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA