fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Wykład Beaty Szydło na uczelni o. Rydzyka

PAP/Marcin Obara
Premier poprowadzi wykład w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Beata Szydło weźmie udział w kongresie "Katolicy i Niepodległość – szanse i zagrożenia"

Kongres odbędzie się w dniach 24-25 listopada. Kongres o godzinie 10 otworzy o. Tadeusz Rydzyk. 

Pierwszego dnia jeden z wykładów poprowadzi premier Beata Szydło. "Niepodległość Ojczyzny – zadanie polityka" - taki wykład ma poprowadzić prezes Rady Ministrów. Wśród prelegentów będą również wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Magdalena Gawin i wiceminister spraw zagranicznych Jan Dziedziczak.

Udział w kongresie będzie płatny. Za wstęp na pierwszy dzień kongresu, podczas którego zaplanowano 8 prelekcji i wieczór artystyczny, trzeba zapłacić 100 złotych. Cena wzrasta, gdy uczestnik chce dokupić obiad i kolację. Koszt maksymalnie wyniesie 180 złotych.

Za drugi dzień kongresu, gdy odbędzie się 6 prelekcji oraz podsumowanie kongresu, trzeba zapłacić 50 zł lub 100 zł w przypadku dokupienia obiadu.

W związku z zaplanowanymi wystąpieniami prelegentów z zagranicy, uczelnia zapewnia uczestnikom symultaniczne tłumaczenie na język polski.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA