fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Japonia: 15 lat więzili córkę. Gdy znaleziono ciało, ważyła 19 kg

Twitter
33-letnia mieszkanka Osaki przez lata była więziona przez swoich rodziców. Gdy zmarła, ważyła 19 kilogramów.

55-letni Yasutaka Kakimoto i 53-letnia Yukari Kakimoto zgłosili się na policję z informacją o śmierci córki. Funkcjonariusze, którzy pojechali do ich domu, znaleźli ciało 33-letniej Airi.

Kobieta przez 15 lat była przetrzymywana w zamkniętym pomieszczeniu o powierzchni 3 metrów kwadratowych. Gdy miała 17 lat jej rodzice stwierdzili, że ma problemy psychiczne. Miała być agresywna, dlatego postanowili trzymać ją w zamknięciu.

W pomieszczeniu była zamontowana kamera. Do środka można było wejść przez dwuskrzydłowe drzwi. Nie można ich było otworzyć od środka. Pomieszczenie nie było ogrzewane. W środku znajdowała się prowizoryczna toaleta i rurka zapewniająca kobiecie wodę do picia.

Rodzice zabezpieczyli również całe podwórko. Teren wokół domu monitorowało 10 kamer. Od sąsiadów odgrodzili się dwumetrowym murem.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta zmarła 18 grudnia, ale dopiero w ubiegłą sobotę rodzice zgłosili jej śmierć. Rodzice zeznali, że karmili swoją córkę raz dziennie. W chwili śmierci kobieta miała 145 centymetrów wzrostu i ważyła 19 kilogramów.

Źródło: Reuters
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA