fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Robert Gwiazdowski: Trzeba rozbić koalicję PO-PiS-u

Fotorzepa/ Robert Gardziński
- Mam 12 książeczek programowych. Wszystko w odpowiedniej chwili wrzucimy na moją stronę. Od 30 lat opowiadam o moich pomysłach. Popieram JOW-y, chcę by więcej pieniędzy trafiało do samorządów, mam projekt powszechnego uwłaszczenia i chcę, by ministerstw było - tak o swoim programie i pomysłach mówił na spotkaniu ze zwolennikami Robert Gwiazdowski.

Jak stwierdził, od poparcia zależy, jak będzie rozwijał się jego nienazwany jeszcze projekt. - Dziś mieliśmy 5 tysięcy zgłoszeń. Czy start do PE? Chyba tak, po takim odezwie - mówił Gwiazdowski.

Spotkanie prowadził Jerzy Karwelis związany z Bezpartyjnymi Samorządowcami. Jakie są plany Gwiazdowskiego? Będą kolejne spotkania w różnych miejscach Polski, a jego program ma być sukcesywnie publikowany na stronie.

Czytaj także: Startuje nowy projekt Gwiazdowskiego. „Szukamy inwestorów”

- Nie stawiam na zawodowych polityków, rozmawiam z przedsiębiorcami i samorządowcami, którzy patrzą na politykę centralną jak ja. Trzeba rozbić koalicję PO-PiSu - deklarował. Jak stwierdził,"nie ma polityki bez partii". 

Odpowiadając na pytania z sali Gwiazdowski mówił też o Januszu Korwin-Mikke i współpracy z nim. - Pan Janusz zrobił już tyle głupstw, że szansa że teraz żadnego nie zrobi jest żadna - powiedział.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA