fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Plus Minus

Protesty po wyroku TK: Przeciwko czemu buntują się młodzi Polacy

Plus Minus
Czy to bunt przeciwko zaostrzaniu przepisów antyaborcyjnych, demonstracje antyrządowe, czy może jednak pokoleniowa rewolta? Jak na polityczne obudzenie młodych Polaków reagują starsze pokolenia? I jakie zmiany dla Zachodu przyniosą wybory w USA? O tym rozmawiają Hubert Salik i Michał Płociński w podcaście „Posłuchaj, Plus Minus”.

W najnowszym magazynie „Plus Minus” o protestach po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego piszą: Michał Szułdrzyński, Tomasz Terlikowski i Piotr Zaremba. Czy to wyłącznie bunt przeciwko spodziewanemu zaostrzaniu przepisów chroniących życie poczęte? Co tak właściwie starszym pokoleniom chce przekazać młodzież, tak licznie obecna na demonstracjach? I czym różnią się poszczególne nurty, jakie wyłaniają się już po kilku tygodniach protestów?

Ameryka wybrała. Tylko wciąż nie wiadomo, kogo. O sytuacji politycznej we wciąż największym mocarstwie świata piszą Irena Lasota i Jędrzej Bielecki. Czy tak wyrównane wybory po tak gorącej kampanii przyniosą jakieś przesilenie? Co czeka w najbliższym czasie w Stany Zjednoczone, a także – cały świat zachodni? I dlaczego tak a nie inaczej na te wybory reagujemy my, w Polsce?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA