Eliminacje LE: Wygrali z Piastem, ale nie z Finami. Gol Bilińskiego

Mistrz Łotwy, FC Riga, który w II rundzie eliminacji LE wyeliminował Piasta Gliwice, w pierwszym meczu III rundy eliminacji zremisował na własnym stadionie z HJK Helsinki. Remis dla łotewskiej drużyny uratował Kamil Biliński - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 07.08.2019 07:06 Publikacja: 07.08.2019 06:51

W dwumeczu z Piastem mistrzowie Łotwy przegrali na wyjeździe 2:3, ale wygrali u siebie 2:1 i awansowali dzięki większej liczbie goli strzelonych w wyjazdowym meczu. Decydującą o awansie FC Riga kosztem Piasta bramkę zdobył Kamil Biliński.

W meczu z HJK Helsinki Biliński po raz kolejny został bohaterem . Na boisku zameldował się w 61. minucie - a w 81. wyrównał wynik - czytamy w Onecie.

Wcześniej HJK długo prowadziło - w 7. minucie gola dla Finów zdobył Tim Vayrynen.

Losy awansu rozstrzygną się w rewanżowym meczu. Stawką jest gra w ostatnie rundzie eliminacji przed fazą grupową LE.

FC Riga - HJK Helsinki 1:1 (0:1)

2 / 3
Wygrać i zapomnieć o nieudanych eliminacjach. Lewandowski gotów na baraże z Estonią
Robert Lewandowski przed barażami o Euro 2024: wierzę, że awansujemy