fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Internauci kpili z dziewczynki. Kane zaprosił ją na mecz

Twitter
Nagranie Elli Markham (dziewczynki z zespołem Downa) tańczącej po porażce Tottenhamu Hotspur z West Hamem United do muzyki granej na stadionie wrzucone do internetu przez jej ojca wywołało falę negatywnych komentarzy pod adresem dziewczynki. Harry Kane, największa gwiazda "Kogutów", postanowił jej to zrekompensować zapraszając ją do wystąpienia w roli maskotki drużyny w czasie ostatniego meczu sezonu.

BBC przypomina, że Markham padła ofiarą wielu internetowych trolli, którzy obrażali dziewczynkę pod nagraniem umieszczonym w sieci przez jej ojca, Neila.

BBC zaznacza przy tym, że wielu internautów wystąpiło w jej obronie, a Harry Kane, największa gwiazda Tottenhamu, zaprosił Ellę na ostatni mecz sezonu i wrzucił na swój profil na Twittera zdjęcie z dziewczynką.

Kane podkreślił, że Ella jest "bardzo pozytywną i szczęśliwą osobą".

Ojciec dziewczynki dziękując Kane'owi za jego gest podkreślił, że piłkarz jest bohaterem jego córki.

Nagranie, na którym Ella tańczy po porażce Tottenhamu ojciec wrzucił do sieci 30 kwietnia z podpisem "wynik nie jest zawsze najważniejszy" (Tottenham przegrał wówczas z zespołem West Ham United).

Jak wspomina ojciec pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy w których drwiono z jego córki, przezywano ją i wyszydzano sposób w jaki się porusza, a także jej wygląd.

Źródło: BBC
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA