fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Piotr Baron nie poprowadzi Listy Przebojów. „Trójka jest niszczona"

Fotorzepa, Rafał Guz
Piotr Baron poinformował w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim", że nie poprowadzi już Listy Przebojów PR.

- Byłem wezwany przez dyrektora wczoraj. Zapytał, czy poprowadzę listę. Na co stanowczo odpowiedziałem: Nie - podkreślił Piotr Baron. W tej chwili nikt nie wie co z programem.

- Będzie jakiś totalny chaos w piątek po godzinie 19.00. I jeśli znajdzie się ktoś, odważny „samobójca”, który siądzie wtedy przy mikrofonie, to po pierwsze szczerze mu współczuję. To niewyobrażalne, jak ten człowiek będzie miał trudną sytuację. Może też nie będzie listy, tylko jakiś inny program. Ale jeśli miałoby się wydarzyć coś, co byłoby karykaturalną próbą odbycia 1999 notowania, będzie to taki namacalny i bolesny dowód, że „Trójka” jest niszczona - dodał Piotr Baron.

- Jeszcze nie podjąłem decyzji, ale na dziś, na tę godzinę, właściwie wszystko wskazuje, że przestanę pracować w Programie Trzecim - stwierdził. - Co z trudem przechodzi mi przez usta. Jedno jest pewne, nie będę prowadził już żadnej Listy Przebojów „Trójki”, dopóki Marek Niedźwiecki i my wszyscy nie zostaniemy oficjalnie przeproszeni za ten stek kłamstw, które padły pod naszym adresem - dodał.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA